محل تبلیغات شما

الهی امشب همه می آیند با کوله باری از گناه و دستانی خالی و دل هایی پر امید و دیده هایی اشکبار .

وقتی در کوچه ها می گردم تا به وعده گاه برسم منظره هایی می بینم که زیباتر از بهشت است و مستقیم دل را تا خدا می کشاند.

می خواهند احیا بگیرند تا حی و زنده شوند .

می خواهند احیا بگیرند تا زندگیشان را برای یک عمر در سایه ی عنایات ایزدی بیمه کنند.

همه زیبا هستند ، مثل فرشته ها؛ همه خوبند مثل فرشته ها ؛

مهم نیست که قبلا که بوده اند و چه کرده اند ، یا با چه ظاهری آمده اند ؛ مهم اینست که خدا آن ها را در جرگه ی خوبان پذیرفته و خواسته که حرف هایشان را بشنود و اجابت کند.

وقتی خوب نگاه می کنم می بینم افرادی آمده اند که از نظر پوشش خیلی مناسب نیستند ولی چه کسی می داند که فردا چه خواهد شد ؟ و آن ها چه سرنوشتی پیدا کنند؟

هیچ کس در نزد خدا برتر از دیگری نیست مگر به تقوایی که با توجه به شرایطی که در آن قرار گرفته، دارد.

خدایا می خواهم با تو باشم فقط همین، هر چه مرا به تو نزدیک می کند به من عطا کن.

وقتی هر سه شب قدر، با امام علی (ع) پیوند خورده؛ پس باید بهترین بنده ات را واسطه ی قبولی طاعات و عبادات و مناجاتم قرار دهم.

پس خدایا تو را به امام علی (ع) قسم می دهم :از درگاه پر مهرت ردّمان مکن و عذرمان بپذیر و از گناهان همه ی ما در گذر و به بهترین راه ، رهنمونمان باش، تا به هدف خلقتمان برسیم  و در آنی، آنی شویم که تو می خواهی و تو می دانی.

آمین یا رب العالمین و یا ارحم الراحمین و یا خیر الرازقین و یا غیاث المستغیثین.

میلاد حضرت امام حسن عسکری (ع) مبارک باد.

یا ابوالفضل العباس(ع)

ایام سوگواری سالار شهیدان و یاران با وفایش را به تمامی شیعیان تسلیت عرض می نمایم

تو ,ها ,ی ,اند ,علی ,ع ,و یا ,امام علی ,علی ع ,خواهند احیا ,تو می

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

awweatire بروزترین مطالب برای بهترینها peaumouthtnisttread عقابهای سفید Louise's info کافه ی من Dorothy's collection Miraculos-maricat Marilyn's life prodmenttelti